Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - I Love My Self Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You came to me on saturday and said that I looked hot
I agree with you baby
Come and take me away
From these ugly people around me
Let me be me and then you can see

I love myself
I love my looks
And I hope you love me to
Cause then I can love you

Everybody likes my sexy body
They don't understand me as a cody
But I'm cool, I'm hot, I'm everything your not
Nanananananananana

I love my self
I love my looks
And I hope you love me to
Cause then I can love you
(repeat till fade)Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - I Love My Self
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love My Self".
3. Video është e këngës "I Love My Self", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0