Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Tha's So Raven Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


If you could gaze into the future (future,future)
You'd think life would be a breeze (life is a breeze)
Seeing trouble from a distance (yeah) (go Rae)
But its not that easy.

I try to save the situation
Then I end up misbehaving (oo oh oo oh oh oh oh)

(Rap)
Hey now
Say now
About to put it down
Yeah, come on and ride with the break now
And the future looks great now
And everything is gon' change
(let's rock)

(Instrumental)
Yeah

(Raven)
That's so Raven
It's the future I can see
That's so Raven
So mysterious to me
That's so Raven
It's the future I can see
That's so Raven
So mysterious to me

(repeat)
YEAH!Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Tha's So Raven
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tha's So Raven".
3. Video është e këngës "Tha's So Raven", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0