Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - She'll Never Be Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You know I'm one of a kind;
Boy what's this I see,
This girl she looks just like me,
Blond hair and dressed to a T,
You tell me how can this be,
If she knew I was the one,
Who used to turn you on,
Yeah,
But you don't want to talk about it
When you think you can find
Someone to fill my shoes
And you ask yourself why
That she can't do the thing I do
And you can't deny
That everywhere you go
You see my face and my name
And it eats you up inside

CHORUS
You know I'm one of a kind
There'll never be another me
Can't get me out of your mind
You're lost in your own fantasy
And when you look in my eyes
Is it hard for you to realize
She'll never be me

Why can't you see girl
That your divinity
Whenever he's watching me... (fades out)

Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - She'll Never Be Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She'll Never Be Me".
3. Video është e këngës "She'll Never Be Me", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0