Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Briz Musaraj - Shoku Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2011

2011-03-06T10:53:10

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8
Briz

Akoma te kerkoje ,rrugeve te Tiranes
o shok ku je ?
hajde dhe njehere ,luajme bashke si dikur te dy!

refreni
Mberrite ti lart (ti lart)...
rrugeve pa fat ....
fluturo tani atje lart...prit edhe pak (dhe pak)
do jemi te gjithe bashke
mos u merzit vetem atje lart

Briz
nuk po di ku po shkoj
cdo semafore po ndalon ku je ?

Hajde dhe nje here,
luajme bashke si dikur
TE DY!!!

Une nuk po te gjej, ku je ?
ma be ti nje shenje ,ku je?

refreni

Mberrite ti lart (ti lart)...
rrugeve pa fat ....
fluturo tani atje lart...prit edhe pak (dhe pak)
do jemi te gjithe bashke
mos u merzit vetem atje lart

Briz
Dhe sa here te me shohesh ti
do kujtoje kur ishim femije

Ti do jesh gjithmone i ri

..........................................
Per shokun tim une do mendoj

Ti do jesh gjithmone i ri

Rruga u hap
shfaqja filloi
tani po te shoh
po s'po te kap dot
ti je me i shpejte
ngadaleso

Mos shpejto
ti mos shpejto

Mberrite ti lart (ti lart)...
rrugeve pa fat ....
fluturo tani atje lart...prit edhe pak (dhe pak)
do jemi te gjithe bashke
mos u merzit vetem atje lart

Briz

Dhe sa here te me shohesh ti
do kujtoje kur ishim femije

Ti do jesh gjithmone i ri

..........................................
Per shokun tim une do mendoj

Ti do jesh gjithmone i ri(3 here)


Më Shumë Këngë Nga Briz Musaraj: