Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brotherhood - Per Ulqin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

26/02/2009

2009-02-26T08:01:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ulqin" kënduar nga Brotherhood.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brotherhood i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Brotherhood:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet