Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brotherhood - Po Du Nji Femer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref:
pe du ni femen qe pershtatet me mu qe sndahet me mu nat moment qe kam me gabu e ngon kur i thu diqka e me bo gjithqka

je per mu e vetem per mu e ti duhet plagen me ma sheru e gjithqka sa her qe syri thahet e qe loti sndalet shpeshher menoj se tkom gjet e i shkruj fjalt ne leter

po edhe mat mir se ti spo du me pas zemer me mu krejt munesh me i pas takimi par me ty shkimi par ne sy e kom vrejt qe ti je per mu edhe une per ty

fjalen ta kom dhon edhe edhe emaj doren ta kom majt edhe se laj gjith afer je qysh je afer meje kush tban ma mir mu ni se une se ket vajz tan jen e kerkova me ty asht e veret enderrova

ref:
pe du ni femen qe pershtatet me mu qe sndahet me mu nat moment qe kam me gabu e ngon kur i thu diqka e me bo gjithqka


Ky tekst u dërgua nga LinaBrotherhood
Publikimi: 22/02/2009


Brotherhood - Po Du Nji Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Nji Femer".
3. Video është e këngës "Po Du Nji Femer", por nuk këndohet nga Brotherhood.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Brotherhood:


Komente 0