Audio

Brothers P. - Shume Jeni Ka Folni  (Feat. Lickey)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2014

2014-04-10T22:31:48

Featuring

Lickey

Këngë e albumit:

"Ma I Miri N'ven"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Jeni Ka Folni" kënduar nga Brothers P..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brothers P. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Brothers P.:

Më Shumë...