Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Brozzik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Tetor 2019, Brozzik publikon videoklipin "As 1 Zo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri


Tags: Brozzik

Krijo Një Kartolinë