Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bruna (Popullore)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Bruna (Popullore) është një këngëtare. Më datë 29 Qershor 2015, Bruna publikon videoklipin "Cuno Po T'marton Shoqnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nita Sadiku

Jetta

Jona Bytyci

Luci

Rinesa Azemi

Rinesa Haliti

Ida

Vjollca Nika

Anna Fetaj

Inna

Tags: Bruna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet