Bruna Sata
Bruna Sata

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Shkodër
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

Bruna Sata është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0