Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruna Sota Hoxha - Nenat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/10/2012

2012-10-31T20:37:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nenat" kënduar nga Bruna Sota Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bruna Sota Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bruna Sota Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet