A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruna - I Love You Baby  (Feat. Marseli & Dafi Derti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  93

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2012

2012-05-03T22:48:40

Featuring

Dafi Derti

Featuring

Marseli

Këngë e albumit:

"Mega Hite Super Star (Vol.2)"


(Bruna)I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby(2)
Ndoshta spo t'genjen por tashme nuk vlen,
nese me mendon per nje minut e jotja do jem.
Keshtu me pelqen,per ty un ktu do jem.
Nje dashuri qe te ngacmon dhe prap do mbetet dileme.
(Dafi)Elektroni Bang,up ngrej,kur koken kthej,shoh cfar gjej.
Elektroni Bang,up ngrej,kur koken mbrapa un e kthej shoh cfar gjej.
Bruna po m'duket shum OK,OK come on dhe zgjon DJ-n.
Trupi lekundet,shampanja tundet,mendja po humbet kur toka shkundet.
Muzika nuk ulet,ambienti qe po shkurret,do thyejm regullat,do thyejm muret dhe cdo gje do e shkaterojm.
(Bruna)I,I,I ove you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby(2)
Gjithmon me buzqesh por tani pse hesht.Vazhdo mendo per mua,
ndoshta me mir do te jesh.E penduar s'jam,me shum rritem kam.
Do kercej pa yje,mdihme eshte sonte ne kete nate(2)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019