A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bruno Feat. Flori

Ja Ke Bo Vetes ➡ Tu T'ai Fait A Toi Meme

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Shpend


Ja Ke Bo Vetes

[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Se nuk vij mo mas teje
Edhe ti mas meje
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Kush gaboi, ti gjeje
Midis meje-teje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Deje veten deje
Mos me dit kush je je
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Dhe kur me mu fleje
Fshehje zemer fshehje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori x2:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes


Tu T'ai Fait A Toi Meme

flore 2X
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé ne serais qu'un peu
pense tu que au pardon
pense tu me pardonné


bruno x4
je t'aurais offert le meilleur de se monde
c'est pas a moi que tu dois en vouloir, tu l'as fait toi meme

flori
je reviendrais plus derrière toi...
ni toi vers moi
laisse, laisse...


bruno
qui as eu tort, a toi de l'trouvé
entree toi et moi...
laisse laisse

Flori X2
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé ne serais qu'un peu
pense tu que au pardon
pense tu me pardonné


bruno x 4
je t'aurais offert le meilleur de se monde
c'est pas a moi que tu dois en vouloir, tu l'as fait toi meme

flori
soule, soule toi
ne sachent plus qui tu es
le-le-le laisse

bruno
meme quand tu dormais avec moi
tu caché, tu caché ton coeur
le-le-le laisse

flori 4x
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé un peu
si tu m'as aimé ne serais qu'un peu
pense tu que au pardon
pense tu me pardonné


bruno x 4
je t'aurais offert le meilleur de se monde
c'est pas a moi que tu dois en vouloir, tu l'as fait toi meme

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019