Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Bruno - Dehur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente

1 🔥

29/11/2015

2015-11-29T22:08:35+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015
Cigaren dhe goten perpara
Do dehem
Se keshtu i vras kujtimet
Te shoh ty
Ne fund te gotes time
E thyej njesoj si zemren time

Ref:
Nuk kam lot
Se lotet me jane thare
S'kam shpirt
Se ti e ke vrare
Dhe me kot mundohem te harroj
Se kam te lehte pa ty te jetoj(2x)

Inatin
Inatin e mbaj per vete
Se asgje tjeter
Mua s'me ka mbetur
Te shoh ty
Ne fund te gotes time
E thyej njesoj si zemren time

Ref:
Nuk kam lot
Se lotet me jane thare
S'kam shpirt
Se ti e ke vrare
Dhe me kot mundohem te harroj
Se kam te lehte pa ty te jetoj(2x)

Se kam te lehte pa ty te jetoj!


Ky tekst u dërgua nga Eni
Më Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet