Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Bruno - A Me Do  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  50

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2017

2017-09-26T17:00:01

Muzika & Teksti:

Bruno

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Imagine Films
A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jan betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu...
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon...

A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...

Jam, un jam, jam pa ty. x2


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (4)

2018-05-19 10:36:29
Shumë të kam menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nëse ti mu m'ke harru
Duke të dasht fort, të kam lëndu
2017-12-26 19:23:44
A me do pa kushte ti?
2017-11-27 13:14:03
Jam, un jam, jam pa ty.
2017-10-16 20:28:00
A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet