Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Bruno - Potpuri Shqiptare 2018  (Feat. Klajdi Haruni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/01/2018

2018-01-02T01:30:01

Featuring

Klajdi HaruniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Shqiptare 2018" kënduar nga Bruno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bruno i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet