Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruno - Ne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

1 🔥

11/04/2018

2018-04-11T16:00:01+00:00

I the vetes tende
Mbaroi, mbaroi...
Pse duhet dhe une
Ta degjoj?
Pyete njeher veten
Çfare me dhe?
Pse m'bone mos me thon
“Kurr NE”

Ref:
Jeta ime, bota ime
Si une s'te detyroj
T'me duash njesoj
Jeta ime, bota ime
U lodhe kaq shume
Prandaj iki un.
Jeta ime, bota ime
Jeta ime, bota ime
Jeta ime


Më Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet