Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruno - Zoti T'me Vrase Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  34

I shkruajta fjalet une me shkumes
ne nje tabel te zeze
sic ish jeta ime
ne nje tabel te zeze
sic ish jeta ime
por u ngrite ti ngadale ti fshije
fjalet qe per ty une i kisha shkruar
fjalet qe per ty ne zemer kisha shkruar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash

ashtu si erdhe ti
jeten time
ashtu edhe une
ne jeten tende
ashtu edhe une
ne jeten tende
u largove tu nga jeta ime
ashtu si une
skisha menduar
ashtu si une
skisha menduar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash


Ky tekst u dërgua nga Name15Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/02/2019
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Imagine Films


Bruno - Zoti T'me Vrase
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti T'me Vrase".
3. Video është e këngës "Zoti T'me Vrase", por nuk këndohet nga Bruno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bruno:


Komente 0