Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruno - Nina (Feat. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

Me ty Nina
Me ty Nina
Jeta jon, jeta jon si ne filma
2x

Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
4x

A e man men kur t'puthja doren Nina
Kudo ti te ishe vija, vija
Nese pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty Nina
Me ty Nina
Jeta jon, jeta jon si ne filma
2x

Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
4x

Isha Noni per ty o Nina
Me godite si vetetima
Fundin ne e lam si ne filma
E lam, e lam, e lam vet
Me mua je, je
Me mua ti je, je
Dhe pse me le, le
Dhe pse me le, le

Me ty Nina
Me ty Nina
Jeta jon, jeta jon si ne filma
2x

Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bruno
Featuring: Flori Mumajesi & Klajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2021
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production


Bruno - Nina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nina".
3. Video është e këngës "Nina", por nuk këndohet nga Bruno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

6
8
18
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bruno:


Komente 0