Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bryan Adams - State Of Mind Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I know that you're curious,
So don't be serious,
You know there's no cause for alarm.

When you're down - out
Left here in doubt,
All the things that are right will go wrong.

Love is a state of mind,
It's keepin' us both alive,
Sometimes it's hard to find.
Love's in a state of mind.

Wait just a minute,
You know that it's finished,
So don't you go carry it on.

Cause I'm down - out
Left here in doubt,
Well, we try but we can't get along.

Love is a state of mind,
It's keepin' us both alive,
Sometimes it's hard to find.
Love's in a state of mind.Nuk kemi video për këtë këngë.


Bryan Adams
Publikimi: 01/01/2007


Bryan Adams - State Of Mind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "State Of Mind".
3. Video është e këngës "State Of Mind", por nuk këndohet nga Bryan Adams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bryan Adams:


Komente 0