Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Ensar Maxhuni
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bryte është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ensar Maxhuni me pseudonimin e tij Bryte jeton dhe vepron ne Kosovë ai eshtë Hip hop artistë ose reper nga qyteti i Mitrovicës i cili merret me kete muzikë qe 8 vjetë qe nga viti 2008 qysh ne moshen 10 vjeçare Bryte ka filluar te shkruaj tekste poezi dhe te merret me hip hop demo e parë ka qenë ne vitin 2008,Bryte ka arritur ti publikoj 10 kenge brenda 1 viti e gjysem dhe 2 Videoklipe Mad Rhymez ne vitin 2015 dhe Quick ne bashkpunim me Kennz Rush...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mak Zogaj

Agon Istogu

Ab Lion

Jimm

Bushtra

Amir

Rexha-G

Bnassty

Dhura

Blacknight

Tags: Bryte, Ensar Maxhuni


Komente mbi këtë artist