Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bubulina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Duke qenë pjesë e një familjeje me histori në muzikë dhe në art në përgjithësi, Bubulina nuk mundi ti shpëtonte ndikimit të artit në jetën e saj. Nuk e dimë nëse në suksesin e saj kishte luajtur rol të rëndësishëm edhe familja, pasiqë siç dihet Bubulina është motra e Memli Krasniqit dhe Teuta Krasniqit, të dy këta mjaft të njohur në mbarë skenën shqiptare. Njëri si këngëtar fillimisht e pastaj si politikan, kurse tjetra një aktore dhe prezantuese...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Memli Krasniqit

Tezja e

Tara Muharremit

Komente

6 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

0
0
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Selimi

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Edita Sopjani

Shkenda Dubova

Fjolla Morina

Monika Salihu

Arlinda Gaxherri

Sara Kalaveshi

Mirsa Kerceli

Tags: Bubulina Krasniqi, Bubulina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet