Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi - Mjaft Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pse me vardisesh kot
kur te kam treguar
se mendjen se nderroj
kurre per jete e mot
pse nuk do te kuptosh
te kam deshmuar
qe enderren ti kurre,
nuk mund ta realizosh

Tash me mire e ke te shkosh
jeten tende ta vazhdosh
zemren time nuk mund ta fitosh
koke bosh

(refreni)(2x)
Mjaft me, me lodhe me fjalet e tua
mjaft me, asgje prej teje sdua
vetem me le, sdua te te shoh me sy
nuk kam kohe per te humbur me ty

Ti me vjen gjithmone nga pas
me je bere si hije
une nuk te shikoj
dhe kur nuk te flas
kot shpresen e mban
kam pune te tjera, kuptoje
qe kurre ti nuk do te me kesh prane

Tash me mire e ke te shkosh
jeten tende ta vazhdosh
zemren time nuk mund ta fitosh
koke bosh

(refreni)(2x)
Mjaft me, me lodhe me fjalet e tua
mjaft me, asgje prej teje sdua
vetem me le, sdua te te shoh me sy
nuk kam kohe per te humbur me ty

(4x)
Mjaft me, me lodhe me fjalet e tua
mjaft me, asgje prej teje sdua
vetem me le, sdua te te shoh me sy
nuk kam kohe per te humbur me ty

Mjaft me
Bubulina Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2


Bubulina Krasniqi - Mjaft Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft Me".
3. Video është e këngës "Mjaft Me", por nuk këndohet nga Bubulina Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bubulina Krasniqi:


Komente 0