Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi - Nen Kontroll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Sa here te kam prane
Rrethuar me vajza je ti nga qdo aneee
Ooouoou .
Gjithmone me buzeqesh
Ke shume vetebesim mendon qe mund t'me kesh
por Baby keshtu ska me mua
Une nuk lodhem per kapriqet tua
Te ka ardhe koha qe te ndryshosh
Ooooooou me mire beja nje sherbim ti vetes
Leri lojrat ti te vertetes
Do te mesosh te dashurosh.

REF:
Nen kontroll te kam
Ndoshta ti se din por prapa teje jamm. .
Vazhdo edhe pak
Pa e ditur se ne qast e ke nje laaak .oouuooo

Sa here qe te shoh
pas te djekin vajzat tjera
por une jooo eeee
Te pelqen kjo loje
por prej meje asgje
nuk mund te te mbrooj ..
Je model i djemve te lazdruar
por une e di qe te kam ne duar
shumë shpejt ty do tet roberooj
eeej leri jashte lojrat e tua
E di se ti vdes te jesh me mua
te njejten gje dhe une kerkooj

REF:4X
Nen kontroll te kam
Ndoshta ti se din por prapa teje jamm.
(une jam..un jam)
Vazhdo edhe pak
Pa e ditur se ne qast e ke nje laaak .


Ky tekst u dërgua nga  Valentina   luleesmaBubulina Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/01/2007
Festivali: VFM 2007
Festivali: Top Fest 3


Bubulina Krasniqi - Nen Kontroll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Kontroll".
3. Video është e këngës "Nen Kontroll", por nuk këndohet nga Bubulina Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bubulina Krasniqi:


Komente 1