Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2baby, baby
baby, baby

Mos me thuaj tash asgje
fjalet nuk me bindin dot
kot po shtiresh si i mjeeer
qdo gjë mbaroi sot
une te desha me te vertet
kete se meritove ti
me genjeve ore qast
por tash vet rri
ik baby, per mua mos mendo
jo baby, sdo jemi bashke ne jo
tani tii, vazhdo imagjinooooo
per ditet qe shkuan, se une nuk te njoouoh

refreni:

Tani vetem shko
dhe mbrapa mos u kthe
ler me te qete qe te jetoj
une nje jete te re
une edhe pa tyyyy
fryme shum mire po marr
ndihem shum mire e ti je ai qe vuan
e ke mbet si qyqar

Sot e di se do te flesh,
fjalt e mija do kujtosh
neser kok dhimbje do kesh
leht sdo shpetosh
tani ne jemi te ndare,
per ty nuk do kete me kthim,
vetmija mua sme vret
e ke shum gaabim.
ik baby per mua mos mendo,
jo baby sdo jemi bashke ne jo,
tani tii vashdo imagjinoooo,
per ditet shkuan se une nuk te njohh

refreni (1x)

Veq shkoo, veq shkoooo
hooouuuuu

haaaa aaaaaaa

baby, baby

refreni (2x)


Ky tekst u dërgua nga  tinna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bubulina Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2008


Bubulina Krasniqi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Bubulina Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bubulina Krasniqi:


Komente 0