Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi - Elementi I 5-te Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  38

o-ho! o-ho! o-ho! ooo!
ohuo... ohuo... heyiyeah...

Tjetër film nëpër qytet
Flet një tip që nuk mund të më ketë
Si filozof ngacmon në mendjen
Kërkon të paktën vetëm një fjalë prej meje
Po emrin tim, pseudonim
"bad_girl" e kam nga ti
E ti me ndjek çdo ditë
Shkruan ne e-mail-in tim

REF:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo
elementin e 5-të.
E dija, unë e dija (O-HO)

Nëse tek unë kërkon te jesh
ujë, zjarr, tjetër element
Me duhet kohë dhe pse më pëlqen
Akoma duhet që më tepër të më jepesh
Po emrin tim, pseudonim
"bad_girl" e kam nga ti
E ti me ndjek çdo ditë
Shkruan ne e-mail-in tim

REF:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo
elementin e 5-të.
E dija, unë e dija (O-HO)

(bad girl)
Hey... you keep on moving like... (like...like...)
I gotta make you mine (mine...mine...)
You keep on dancing like...
You keep on dancing like that
(bad girl)
You keep on moving like (like...like...)
I gotta make you mine
I gotta make you... MY GIRL!

REF 2x:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo
elementin e 5-të.
E dija, unë e dija (O-HO)
(My Girl)


Ky tekst u dërgua nga BlerinaaBubulina Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/09/2009
Festivali: VFM 2010
Festivali: Zhurma Show 2009
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Entermedia


Bubulina Krasniqi - Elementi I 5-te
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elementi I 5-te".
3. Video është e këngës "Elementi I 5-te", por nuk këndohet nga Bubulina Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

7
6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bubulina Krasniqi:


Komente 6