A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bubulina Krasniqi - Elementi I 5-te


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2009

2009-09-27T19:43:47

Music:

Flori Mumajesi

Lyrics:

Big Basta

Video Production:

Entermedia

Participating in

VFM 2010

Participating in

Zhurma Show 2009


o-ho! o-ho! o-ho! ooo!
ohuo... ohuo... heyiyeah...

Tjetër film nëpër qytet
Flet një tip që nuk mund të më ketë
Si filozof ngacmon në mendjen
Kërkon të paktën vetëm një fjalë prej meje
Po emrin tim, pseudonim
"bad_girl" e kam nga ti
E ti me ndjek çdo ditë
Shkruan ne e-mail-in tim

REF:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO...
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO...
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo...
elementin e 5-të.
E dija, une e dija (O-HO)

Nëse tek unë kërkon te jesh
ujë, zjarr, tjetër element
Me duhet kohë dhe pse më pëlqen
Akoma duhet që më tepër të më jepesh
Po emrin tim, pseudonim
"bad_girl" e kam nga ti
E ti me ndjek çdo ditë
Shkruan ne e-mail-in tim

REF:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO...
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO...
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo...
elementin e 5-të.
E dija, une e dija (O-HO)

(bad girl)
Hey... you keep on moving like... (like...like...)
I gotta make you mine (mine...mine...)
You keep on dancing like...
You keep on dancing like that
(bad girl)
You keep on moving like... (like...like...)
I gotta make you mine
I gotta make you... MY GIRL!

REF 2x:
(O-HO) Dua të kem unë... O-HO...
në jetën tënde access (O-HO)
Dua te jem unë... O-HO...
vetëm anti-stress (O-HO)
E gjen tek unë... ouoo ouoo...
elementin e 5-të.
E dija, une e dija (O-HO)
(My Girl)


Lyrics submited by Blerinaae-Cards (3)

2018-05-14 21:13:21
Tjetër film nëpër qytet
Flet një tip,
që nuk mund të më ketë
U krijua nga Anisa 2018-05-14 21:10:08
Nëse tek unë kërkon te jesh
ujë, zjarr, tjetër element
Me duhet kohë dhe pse më pëlqen
2018-05-13 22:23:32
Po emrin tim, pseudonim
"bad_girl" e kam nga ti
E ti me ndjek çdo ditë
Shkruan ne e-mail-in tim

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019