Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Buca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 2009, Buca merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Afrohu Ti Te Une", në bashkëpunim me Agroni & Kenny Style. Më datë 14 Maj 2011, Buca publikon videoklipin "Du Mu Kan Me Ty", në bashkëpunim me Beltina. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 21 Janar 2013, Buca publikon videoklipin "Lotet". Më datë 2 Nëntor 2013, Bashkim Spahiu publikon videoklipin "Ajshe", në bashkëpunim me Buca. Më datë 14 Korrik 2014, Buca publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big Bossidy

Danny Boy

Oran G

O.D (Overdose)

Biggi

Pancho

Double A

Hanello

F-Boogie

Bidaki

Tags: Buca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet