Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Buja - Intro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Dashni Per Adhurus, Inati Per Inatqor"
Dy zero zero tet kape gjuje n'flet,
Buja hala gjall shqipe buja nuk ka dek,
Sot ma i fort se dje pak ma i dopt se neser,
Ni kimik ni mikrofon edhe ni cop leter,
Vet e mar inspirimin repit ja qes timin,
Jom MC jo mahi un ta rrxoj qmimin,
Se i bona 5 vjet n`rap 5 vjet loj,
E qa kom bo deri tash mo nuk ka nevoj,
Ja qela vetit rrugen me pak ndihm rebelit,
Vz's edhe Drenit prej meje faliminderit,
Jom hala me TBA hala me Zinxhirt,
Kush don ferk me bujen hajde knej mu paraqit,
Per repera pa mshir hala qysh jom kon,
Edhe pse atu ktu per femna boj kong,
Se se rrok krejt nisoj duhet me ndrru stilin,
Ata qe kan kritika lirisht palone pidhin,
Se nuk em vyn shum me bo album me bo gerdi,
Mi bo sene qarta me shkru hisotri,
Veq 18 kong t`bazume n`jet teme,
Edhe pse ka naj t`shame nxine si lloj fame,


Ky tekst u dërgua nga Drenny   Nakoza
Më Shumë Këngë Nga Buja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet