A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Buja
  • Po Du Mi Falenderu

Audio

Video Link

Buja - Po Du Mi Falenderu  (Feat. B52)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/05/2013

2013-05-30T04:31:20

Featuring

B52

Song from the album:

"Mixtape: Rr.R.R.Rr"


Buja
........................................................
Qetsi kur tfoli se profesori nuk di mu ndal
Edhe pse rri n'amerik .... duhesh me dit qe jom rrit n'haval
Qaty ku Buja mrrolet kur folet i bi revole
Po doni ferrka me neve ather shtrengoni bolet
Besom qe sjom tu u cudit ket pun mir e kom dit
Qe si te bohet pak von per kari kan me tu ngjit
Qy i dyti qy i treti qysh kapen e ngojn muziken
Per muzik nuk kom koh me ja ngu llafet
qa po thot aj per mu e aj tjetri per at tjetrin
Kategori me dreqin e ngurp jom me mbretin
Presidente Atifetin le se e dhive repin
Po thu e ki vendin e par e un po thom e ki leshin
Vi ta ngrehi veshin edhe ta mar keshin
........................................................

Ref:2x Buja
........................................................
Do munohen n'rak me tu gju veq sa per mu kritiku
Gishtin e mesem e kom qu po du mi falenderu
Po du mi falenderu po du mi falenderu
Gishtin e mesem e kom qu po du mi falenderu
........................................................

B52
........................................................
Mos ndryshoni shum vjen ni reprezentim per Plisat
Ekipin tond ... you fuck me nisha
Real dog dog synin ta bojna .....
Stil andergraund estrades ja qojna gishtat


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019