Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buja - Testom (Freestyle)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Testom (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Testom (Freestyle)", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buja - Testom (Freestyle)  (Feat. Dren, VZ & Klepto)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Mixtape: Rr.R.R.Rr"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Klepto

Featuring

VZ

29/09/2013

2013-09-29T18:40:18+00:00Dren
G-t stand up ju bitchat uluni posht tash
Se ju kapi per jake ju tronditi boksa
He nigo posht tash kshyr bone si shoqja
Mere ngoj se nuk kom koh me bo dosta
Koha osht pare kshtu qe G mos ma hup kohen
Se ju bojna gjak tonve sikur tampona t'perdorur
Kudo qe shkojm na thojn ja nisen kajdet bre
Kat sillem mrapa e kemi ekipin e lajmeve
Falling in the club qija nonen dajve man
Na spina n'shishe na i qina nonen gajbeve
Na sblejna n'kese na i kena t'mjedhun midis shtalbave
U kon tjeter jet si n'matrix kabllave
Shum e gjelbert edhe plet kan thon do llafe man
Per me pas sukses e qitinve hapave
Kom pun me gjygj po falemnderit advokatave
......
..........................................................

Buja
..........................................................
Une se boj per veti une e boj per rrugen
Po du mi vet kejt inaqort qa kishit bo pa Bujen
Qa kishi bo pa neve qa kishit bo pa ZINXHIRT
Qa kishi bo pa T.B.A mos me pas kon na mat mirt
Neve na dojn mas shumti QA KARI POM VYN ALBUMI
Kur e sheh qe ka dek muzika qat'her Buja e pruni
Repin qe tjert e ngojshin ... ton refuzojshin
Kur u nalshin n'semafora T.B.A zonin ja lshojshin
Reperat xhelozojshin kongt kejt permensh i msojshin
Munojshin me na kopju po sen t'karit sun na bojshin
Dojshin me ec n'ferkem t'mi me kpuca tmija
Sa i perket lojes t'repit lirisht thirrem POLICIA
..........................................................

Vz
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Buja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet