A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buja - Tikaj Tikaj  (Feat. VZ)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/10/2013

2013-10-06T17:58:29

Featuring

VZ

Song from the album:

"Mixtape: Rr.R.R.Rr"


Ref:(2x)

Run shqipe run run shqipe run run
Ti ti Tikaj tikaj tikaj
Runn shqipe run run
THE BLOODY ALBOZ IN THE HOUSE

Buja :

E di qet vjen ron, kur e din qe qdo i 2ti na ngon..
Kur e sheh talenti t'mungon,kur e din si na sun e bon
Si na. si un, Si BLOODY ALBOZ e bojna Repin
Nuk dina me kopju kerkon, secili n'stil t'vetin
............................................
click clack chick Chek shihum ma von
Dalum nterren kon karin tem pe rren
Per neve nuk o problem munesh me met n'ven tem

Vz :

E shymi telefonin, e dhezi mikrofonin
Kthena n'Rep ShQIPE qe kan qef me ma ni zonin
Hale T.B.A hale jena knej
Hala mat qart na per Rep na po jem
Na po dina kur me kon, na po dina kur me lon
Na po dina kur mu kthy n'Rep nkit zonn
Ski pare ti me ble qka kom une me shit..!!
N'Rep u bo terr une vi sikur drit

Ref:(2x)

Run shqipe run run shqipe run run
Ti ti Tikaj tikaj tikaj
Runn shqipe run run
THE BLOODY ALBOZ IN THE HOUSE

Vz :

Yehh 2 0 1 1 viti 2011,
Dimrit ta ftofi e veres ta boj nxeht ( ho)
Ky sen o teper i leht kur n'Rep je i vertet
Jena nivel edhe nuk ka shans me na prek

Buja :

Kta sguxojn me na prek e le mo me na vet
Ti del me 9 mm une ta futi raket
Edhe ti hupi ment kejt, kqyre sa ndihma e shpejt
Kjo o metafor edhe ksi metafore kurr ski me gjet ...

Ref:(2x)

Run shqipe run run shqipe run run
Ti ti Tikaj tikaj tikaj
Runn shqipe run run
THE BLOODY ALBOZ IN THE HOUSE

...............................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019