A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buja - N'ftyr Pshtyje  (Feat. VZ)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2014

2014-03-29T16:10:17

Featuring

VZ


Vz
...........................................................
I nderlikojna punt sa her kullem knej
Ky hip hop osht shkretin nese s'ka Ti Bi flej
E kur tqohet puthe n'ball se ski bole ti perball
Per ata fol mas shpine per legjenden e gjall
Je si rrospat e qet veten posht per me mar n'jog
Emrin tem rren per mu se per veten ski qa fol
Po e verrteta o une jom aj tipi selfmade
I do this for my city Vushtrinali all day
Been gettin money since 16 tin
Been spittin fire every 16 tenveses every motherfuckin
On you bitch team im kill you dreams
And fuck yo feelings you fuckin haters
Me to this shit is like Kobe to the lakers
I'm not the greatest but the fuckin greatest
I'm back motherfuckas and that's the latest
...........................................................

Ref:2x Buja
...........................................................
S'jom ka t'dissirati ty s'jom ka e dissirati ata
Jom ka i dissirati kejt se gjakun e kom T.B.A
Pom shitni sikur yje ju bini posht yje
Punen e nist kryje tradhtarin n'ftyr pshtyje
...........................................................

Tradhtarin n'ftyr pshtyje (pshtyje qenin) 4x

Buja
...........................................................
Qyre mor tulifar reperi pom kallxon per hip hop kulturen
Nuk ka ma keq per juve se qisi vargje kur thurren
Me ZINXHIR kejt i furem nese je per ferrka bujrem
Nese nuk din me lu lojen at'here mos bo zhurem
Se na e bojna repin jo repi neve sna bon
E qysh e mushi xhepin jaran mos t'intereson
Une veq e uli kapuqin e kshyri punen teme
Ti del me ftyre t'preme thuj say hello to elheme
Nan mili mili 9 milimetra kejt e din sjeni per vepra
Qkarravitni naper letra n'mikrofon sosht e verteta
Un nuk e di qka po doni a po mundoni me bo
Me sy qel shihni onderr edhe zhgonderr jeta show
...........................................................

Ref:2x Buja
...........................................................
S'jom ka t'dissirati ty s'jom ka e dissirati ata
Jom ka i dissirati kejt se gjakun e kom T.B.A
Pom shitni sikur yje ju bini posht yje
Punen e nist kryje tradhtarin n'ftyr pshtyje
...........................................................

Tradhtarin n'ftyr pshtyje (pshtyje qenin) 4x


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019