Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bujar Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 23 Gusht 2019, Bujar Berisha publikon videoklipin "Per Ty Du Me Kall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Remzi Hajrizi

Fatlum Llugaliu

Ekrem Rama

Shkelzen Kelmendi

Cani Etemi

Sabri Haxholli

Shkelzen Azemi

Hajro Ceka

Fadil Riza

Smail Puraj

Tags: Bujar Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet