Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Berisha - Vetem Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eja vash kur tme merr malli, mos um shti me u djeg si zjarri, shpirti yt buzqeshja jote, jan t mirat e ksaj bote.
Ti ti ti vetem ti mi jep zemres dashuri, jo jo jo mos harro se kjo zemer shum te don.
perseritet refreni

Pse sme flet kur me shikon, eja se kjo zemer te don, ske nevoj mem than te dua, mir e din qka je per mua.
Ti ti ti vetem ti mi jep zemres dashuri, jo jo jo mos harro se vetem kjo zemer shum te don.
perseritet refreni

Ky tekst u dërgua nga  blerti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/03/2011


Bujar Berisha - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Bujar Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Berisha:


Komente 0