Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Cici - Jari Dhe Shiti (Kendojme Per Ju) (2001)

Bujar Cici - Nje Tiron Nuk Bohen Dy (2009)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet