Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bujar Cici & Reshit Boka - Jam Nje Djale Qe Shes Basma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nje Djale Qe Shes Basma".
3. Video është e këngës "Jam Nje Djale Qe Shes Basma", por nuk këndohet nga Bujar Cici & Reshit Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bujar Cici & Reshit Boka - Jam Nje Djale Qe Shes Basma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

10/02/2011

2011-02-10T13:09:43+00:00Jam nje djale qe shes basma
Me nji vajze kam ra ne sevda x2

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjen

Ti mor djal o djal i ri e
Me nji vajze ke ra n'dashni e x2

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjen

...

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Do medafsh apo kadife
Se keto basma s'ke u gjen


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet