Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bujar Cici - Isha Vetem Tuj Menu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Vetem Tuj Menu".
3. Video është e këngës "Isha Vetem Tuj Menu", por nuk këndohet nga Bujar Cici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bujar Cici - Isha Vetem Tuj Menu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Jari Dhe Shiti (Kendojme Per Ju)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isha Vetem Tuj Menu" kënduar nga Bujar Cici.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O Isha Vetem Tuj Menu
Trenofilat Sa Kan Cel

Bylbylat Jan Tuj Kendu
Edhe Hena Sa Po Del
Bylbylat Jan Tuj Kendu
Edhe Hena Sa Po Del

O Un Mendoj Vetem Per Ty
Qysh At Dit Kur Jena Pa

Ftyra Jote M'rrin Ne Sy
Un Prej Teje Skam Me U Nda
Ftyra Jote M'rrin Ne Sy
Un Prej Teje Skam Me U Nda

O Vec Na Ndaft Ajo Vorri Shkret
Dhe Me Mbulojn Me Dhe Te Zi

Sa Tjem Gjall Moj Ne Ket Jete
Se Harroj O Ket Dashuni
Sa Tjem Gjall Moj Ne Ket Jete
Se Harroj O Ket DashuniMë Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet