A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bujar Cici - Moj Selvie


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jari Dhe Shiti (Kendojme Per Ju)"


Moj Selvije e kuja je?
Jom e nonës e babës ku-jo kom le-e
Jom e nonës e babës ku-jo kom le-e

Jom e nonës, o jom e babës
Jom e nonës, o jam e babës
jom Selvija moj hajde e J-elez j-agës
jom Selvija moj hajde e J-elez j-agës

J-elez Aga rrin-o n’at çadër
shef Selvijen moj hajde kërcente me da-ajre
shef Selvijen moj hajde kërcente me da-ajre

J-elez Aga oh rrin-o m’at kodër
shef Selvijen moj hajde kërcente me lo-jodër
shef Selvijen moj hajde kërcente me lo-jodër

J-elez Aga na u idhnue
se Selvija moj hajde moj na u ba grue-e
se Selvija moj hajde moj na u ba grue-e

Elez Aga na u mërzite
se Selvija moj hajde ç’u u ka rrite-e
se Selvija moj hajde u pa-jaska rrite-e


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019