Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Cici - Edhe Shoku Të Bëhet Vëlla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2014

2014-05-04T19:14:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Shoku Të Bëhet Vëlla" kënduar nga Bujar Cici.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bujar Cici i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet