Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Cici & Reshit Boka - E Kam Dashte Nje Zambak Te Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/02/2017

2017-02-22T08:40:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kam Dashte Nje Zambak Te Bardhe" kënduar nga Bujar Cici & Reshit Boka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bujar Cici & Reshit Boka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet