Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Cimili (Burraj) - Kurgjo S'jom Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nje zemer vetem mbeti, se ajo vet e la.
Po tash e shoh qfar deshte, shko me at qe e do...
Po tash e shoh qfar deshte, shko me at qe e do...

Jom maj mbetu se ti jam, e pu nises n esklluzion...
Masi qe po shkon, tfala nanes ti i qon...
e moj qik kapi qe leter, e kum shkru me zemer...
pjesa ma e madhe n'ta, shkoj per nje femer...
Me kejt lot i fshiva, qe nana ta din...
Ata qe un e dashta shpi nuk do te vjen...
Ka pas pak ndryshim, ma mir i tregov vet...
Jam ul me nje ven...koh e qet...
Po thom pasha zotin,s'un e priti lotin..
Per qat vash qe un e pata kisha dhan krejt boten...
N'dor e kam nje ram dhe un me ty n'fotografi...
Tani kam me thy, se un kurgju nuk jam per ty...e di...

Nje zemer vetem mbeti, se ajo vet e la.
Po tash e shoh qfar deshte, shko me at qe e do...
Po tash e shoh qfar deshte, shko me at qe e do...

N'da keshtu po as vet mir se di...
po munona me ti shkru qato qe i kom n'kry...
te kerkoj t'fala nana jem, vashen tem ti shum e deshte...
po un nuk kam faj e patam than shum fjeshte...
Un kesh i mir per tan por veq nje gabim e bana...
E ajo shum gabime t'mdhaja qe gjitha un ja fala...
Dikur qe besa u lodha, pata adrenaline,
gj'do sen qe e bojsha mu doke palidhje...
Hala n'shpirt e kam, po jet te re kom fillu...
Fishije lotin nene e mos u brengos per mu...
Qat ram qe e kum thy, me vete n'zarf e ki...
Te lutna maje ti se un s'un e shoh me sy...

Nje zemer vetem mbeti, se ajo vet e la.
Po tash pe shoh qfar deshte, shko me at qe e do...
Po tash pe shoh qfar deshte, shko me at qe e do...

Nje zemer vetem mbeti, se ajo vet e la.
Po tash pe shoh qfar deshte, shko me at qe e do...
Po tash pe shoh qfar deshte, shko me at qe e do...


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC

Bujar Cimili (Burraj) - Kurgjo S'jom Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurgjo S'jom Per Ty".
3. Video është e këngës "Kurgjo S'jom Per Ty", por nuk këndohet nga Bujar Cimili (Burraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Cimili (Burraj):


Komente 0