Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Cimili (Burraj) - Rruga E Gabuar (Feat. Lati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jo spi tham fjal un shum pa kuptime
Veq te gjitha jan pa gezime shum merzi
Kur i ni mos te ka idhnime
pa dyshime te lutna keni pak gezime
nuk po luten ne vetmin qe e kem
a kupton esht allahu ne ket tem
e kan harr ket feh, fjal e zotit te kan qit n'uj,
ni perqind i vogel mundohet kishe pe ruj
e aj engjulli i jetes tani te tan ka shku
s'en per fajal e zotit e kan refuzu
sa her qe po hy ne gjum pi sho une do endrra
hiq un spo mun ato me i kqyr se ato po kthehen mbrapa
si pas baba e nane shkojn dhe qik e djal
nuk po munja me besu e un po mes pa fjal
e qat here po tutna, po lutna, po thom kun meta
s'jam une i vetmi po jan edhe do veta
zdi a i thojn fjal qe une a i thojn me vepra
zdi a kam qesi fjal qe pi gjujn nga zemra
tash ti e me menu, tu me ngu me zor
se cili ju pe dini qe gjdo njeri do hin n'vorr
edhe folni qe doni do ngoni edhe pak
une ju tregoj edhe vet po kam merak
besoni e keni besen bash me mu
e jo sa her ju kom tregu lajmt e zotit ju kum qu

Ohh allah je vetem nje, ohh muhamed ti je, ti je
aj qe na sjell dashurie, oh muhamed ti je, ti je

Ohh allah je vetem nje, ohh muhamed ti je, ti je
aj qe na sjell dashurie, oh muhamed ti je, ti je


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bujar Cimili (Burraj) - Rruga E Gabuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga E Gabuar".
3. Video është e këngës "Rruga E Gabuar", por nuk këndohet nga Bujar Cimili (Burraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Cimili (Burraj):


Komente 1