Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Mustafa
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Bujar Mustafa është këngëtar. Në vitin 2017, Bujar Mustafa merr pjesë në Albanian Star 2017.

Më datë 27 Janar 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Leylim Ley". Teksti i këngës u shkrua nga Rei Lelo.

Më datë 6 Qershor 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ftesa E Dasmes".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist