Bujar Mustafa
Bujar Mustafa
Bujar Mustafa
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Bujar Mustafa është këngëtar i njohur. Në vitin 2017, Bujar Mustafa merr pjesë në Albanian Star 2017.

Më datë 27 Janar 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Leylim Ley". Teksti i këngës u shkrua nga Rei Lelo.

Më datë 6 Qershor 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ftesa E Dasmës". Teksti i këngës u përgatit nga Edon Sejdiu, teksa për arranzhimin u kujdes Fisnik Bajrami. Videoklipi u prodhua nga kompania ThreeCreative.

Më datë 29 Korrik 2021, Blendona Sylaj & Bujar Mustafa publikojnë videoklipin "Nuse Me Dashni". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 15 Prill 2022, Argjenda Selimi & Bujar Mustafa publikojnë videoklipin "Ne Te Dy". Kënga u orkestrua nga Ramadan Selimi.

Më datë 6 Maj 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Qaj". Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 6 Maj 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Qaj". Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Qershor 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ka Than Baba". Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 19 Shtator 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "M'ke Mbyt". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 30 Shtator 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Hej Loqka Jeme". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 15 Dhjetor 2022, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ku Je Kan". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, ndërsa teksti u shkrua nga Fadil Topalli.

Më datë 9 Mars 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "T'fala". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 6 Prill 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Zemra". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Bujar Mustafa. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 5 Maj 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Gurbeti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 14 Qershor 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "A Jom N'zemren Tane". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 23 Qershor 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Qaje". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 27 Qershor 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "A Kena Mu Pa". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 8 Shtator 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Shumë Po Du Me T'pa". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec).

Më datë 19 Dhjetor 2023, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Dy Pika Lot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1, ndërsa orkestrimi u realizua nga Unik Beatz.

Më datë 18 Janar 2024, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Selam". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec).

Më datë 2 Shkurt 2024, Bujar Mustafa publikon videoklipin "O Rrush (Remix)". Teksti i këngës u përgatit nga Princ1, teksa për arranzhimin u kujdes Apollo. Produksioni audio u realizua nga Princ1.

Më datë 29 Shkurt 2024, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ma Ke Nxi Jetën". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0