Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Mustafa - M'ke Mbyt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se di kush ty te mashtroj
Dikush keq te foli e prej meje te largoj
Mos qaj se tani asht von
Nje zemer te vdekur jo ti kurr mo nuk e zhgjon
Tani te lutem mos qaj,
degjoje ket kenge e thuju krejtve qe mke lan

Lem veq ta perfundoj
qka u bo qe ike asni fjal se the me goj
Lem msohem un me vujt
e ti qka mke ba mu me mpas vra un skisha mujt
mke mbyt, ndashni hile ska
me lan dikon qe te don ty esht si me vra

tii jeton t´lumtur un met pa
vetem ne fotografin qe e kemi ba

AHHHHHH...


Ky tekst u dërgua nga Im.QBujar Mustafa
Publikimi: 19/09/2022
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Fisnik Bajrami
Video Produksioni: Time Pictures


Bujar Mustafa - M'ke Mbyt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Mbyt".
3. Video është e këngës "M'ke Mbyt", por nuk këndohet nga Bujar Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Mustafa:


Komente 0