Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Mustafa - Ku Je Kan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ruges tane,gjdo dit une kalojsha
Amor zot,qysh me pa un thojsha
Rruges tane kam hec e jam lut
Thojsha ta takoj veq nje minut

Ku je kan ti kur qaja une
A e ka vujt edhe ti si une
A nuk pate ti as pak gjynah aman aman
A e din sa mir kalojshim na

Pas ni kohe,rashisht u takuam
Para njerzve,krenarin e ruan
Un te doja,si diten e pare
Ti shkelqeja frymen, ma ke ndal.

Ku je kan ti kur qaja une
A e ka vujt edhe ti si une
A nuk pate ti as pak gjynah
A e din sa mir kalojshim na


Ky tekst u dërgua nga BosiiCover: Fabio Ymeri - Bela
Bujar Mustafa
Publikimi: 15/12/2022
Muzika: Zani Loca
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Gents Studio
Teksti: Deon Ymeri
Mix/Master: Gents StudioBujar Mustafa - Ku Je Kan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Kan".
3. Video është e këngës "Ku Je Kan", por nuk këndohet nga Bujar Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Mustafa:


Komente 0