Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Vllaznia Kampjon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me kete kang' plot melodi,Bujar Qamili po ju k'ndon,tmarrsha t'keqen moj Vllazni,Shkodra jon'gjithmone kampion o heej
Spektatori flak asht ndez,mbas fotbollit aj gjith' jeten
Grima i madh si mace e zeze me burrni e ka mbrojt rrjeten o heej

ref:Moj Vllazni-Vllaznia jone ti gjithmon'do jesh kampion
vec per hir te spektatorit Shkodra jon' djep i fotbollit o heej (2her)

Si Tirana e Partizani kesaj her' s'paten sukses
Premci Noka e Zmijani mbrojtje t'forte si mur kinez o heej
Cungu,Lici mesfusha jon',porsi dy flutra pranvere
asht veshtire me ju hi n'zone si me hi ne dardanele o heej

ref:Moj Vllazni-Vllaznia jone ti gjithmon'do jesh kampion
vec per hir te spektatorit Shkodra jon' djep i fotbollit o heej (2her)

Osja,Sinani dy djem t'rradh,Xhahysa e Shllaku pran' u gjeten
sa here dolen ball per balle si Ronaldo e tunden rrjeten o heej
Po Osmani dhe Voluni,Dibra,Ymeri si arushana
plot per plot asht mbusht stadiumi si me ken Maragana o heej

ref:Moj Vllazni-Vllaznia jone ti gjithmon'do jesh kampion
vec per hir te spektatorit Shkodra jon' djep i fotbollit o heej (2her)

K'shtu u mbledhshim n'gzime tjeta, s'do t'harrohet per gjith' jeten
i nderum asht Myftar Cela qe ndihmoi me nis raketen o heej
Pune e djerse gjithmone don Arti,dit' e nat' qe kurre s'pushon
trajnjer Dedja si Moxarti na dhuroi o pren kampion o heej

ref:Moj Vllazni-Vllaznia jone ti gjithmon'do jesh kampion
vec per hir te spektatorit Shkodra jon' djep i fotbollit o heej (2her)


Ky tekst u dërgua nga esmeralda

Bujar Qamili - Vllaznia Kampjon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllaznia Kampjon".
3. Video është e këngës "Vllaznia Kampjon", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0