Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bujar Qamili & Artiola Toska - Zemren Ta Kam Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

16/09/2014

2014-09-16T17:53:58+00:00

Më Shumë Nga

Artiola Toska

Këngë e albumit:

"Perlat E Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"Kendojne Bilbilat"

Këngë e albumit:

"O Jetë O Jetë 1"

Këngë e albumit:

"Arome E Kenges Popullore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ta Kam Fal" kënduar nga Bujar Qamili & Artiola Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bujar Qamili & Artiola Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elton Mura. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Elton:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Asnjehere jo zemra nuk genjen,
kur eshte dashuri ajo e ndjen,
Te jetoj pa ty dije se dhemb,
gjithmone do ta them, une do ta them!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Une per ty dhe shpirti kisha fal,
Per mua je dashuri e rralle,
kur nuk te kam prane, ndjej vec mall!
ta kam fal ty zemren, ta kam fal!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni 2X:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Refreni 2X bashke(Blen & Elton):

Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet