Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Hajde Sonte Rri Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Zemer ti mos me mundo kaq shume
Po me djeg po me ban shkrum
Ti s'ma di moj hallin tem
Nuk po me zihet vendi vend

Mos kujto se luj me ty
Falma mu te bukrin sy x2

Ref...x2
Hajde sonte ti me mu
Sebashku jeten me kalu
Ne zemren teme ke nxan vend
Nuk te nderoj une me kerkend

Qe nga ajo dite moj qe te kam pa
Ma mbush zemren me sevda
Ban derman moj goce per mu
Se keshtu s'mundem me duru

Mos kujto se luj me ty
Falma mu te bukrin sy x2

Ref...x2
Hajde sonte ti me mu
Sebashku jeten me kalu
Ne zemren teme ke nxan vend
Nuk te nderoj une me kerkend

...

Ref...x2
Hajde sonte ti me mu
Sebashku jeten me kalu
Ne zemren teme ke nxan vend
Nuk te nderoj une me kerkend


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi



Bujar Qamili
Publikimi: 30/08/2013
Festivali: Musical-Fest 2013


Bujar Qamili - Hajde Sonte Rri Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte Rri Me Mu".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte Rri Me Mu", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0