Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili & Klodiana Vata - T'du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I.
Kam menu se rri pa ty
Pa ti pa ata dy sy
rreze diellit je per mu
mike e shpirtit shumë të du

Edhe unë ty shpirt të kam
Harro fjalët që i tham
Me ty zemra bon bam-bam
Kur s'je ti pa jetë unë jam

(ref)
Hajde këtë natë ta djegim, ndezim zjarr
a s'e sheh tymin e dashnisë që flakë ka marrë
Hajde se s'ka më bukur kur na jena bashkë
Hajde se tash të du më fort se ç'të kam dashtë

II.
Kam menu se rri pa ty
Pa ti pa ata dy sy
rreze diellit je per mu
mike e shpirtit shumë të du

Edhe unë ty shpirt të kam
Harro fjalët që i tham
Me ty zemra bon bam-bam
Kur s'je ti pa jetë unë jam

(ref)
Hajde këtë natë ta djegim, ndezim zjarr
a s'e sheh tymin e dashnisë që flakë ka marrë
Hajde se s'ka më bukur kur na jena bashkë
Hajde se tash të du ma fort se ç'të kam dashtë


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtes

Bujar Qamili & Klodiana Vata - T'du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'du".
3. Video është e këngës "T'du", por nuk këndohet nga Bujar Qamili & Klodiana Vata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0