Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Uka - Kenge Per Ramush Haradinaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

KRISI PUSHKA OOO NAJ RA MALIT
VJEN kushtrimi oooo prej prekkazit
nga prekazi eeeee nga drenica
................................

dojn me i rrok o armt shqiptare.
sot tiranin ksaj ksosv satare
vjen kushtrimi rafsh dikagjinit
boll kto trima ramush hajradini!

lumja nan oooooo qe e lindi
lum ksova at dajl qe e rritti
nit krSNIQ TEJERT JAN VLLANIZ

GJITH KLLASHANI SHIPE KAN RRITTTTT
ME LUFTU MOR HAJ KUNDERT SERBISSS
pi ramushit trimav liris
bini shok more hajde shkaoooooooooo

mos ta lshojm o sot ket venin ton
jem shiptar o kerkun smun ta ndrrojm
pe din shqipja sot me kmon ka djal
o fatmir limen o si luan
mos ti lshojm o sot armet prej dores
per pa pas ojjjjjjjj kosov fitoreeeeeeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga  arlindBujar Uka
Publikimi: 26/03/2009


Bujar Uka - Kenge Per Ramush Haradinaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Ramush Haradinaj".
3. Video është e këngës "Kenge Per Ramush Haradinaj", por nuk këndohet nga Bujar Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Uka:


Komente 0